SA7

SA7 maja on oma olemuselt 1-korruseline modernse arhitektuuriga A-energiaklassi eramu. Oleme kasutanud suuri klaaspindu luues avara ning valgusküllase siseruumi. Maja eripäraks on hubane siseõu, mis annab suurepärase võimaluse nautida terrassivõlusid ka tuulisema ilmaga ning ühtlasi liigendab see hoone kaheks eri tiivaks. Maja keskel asuva sisehoovi 3,4 meetrised lükandustega klaasseinad võimaldavad selle ühendada otse elutoaga ning rikastavad maja loodusliku valgusega. Maja ühes tiivas asuvad avatud õhuruumiga elutuba ning köök ja teises osas paiknevad 4 magamistuba koos kahe vannitoaga, millest ühes ka leiliruum.

Tegemist on keskkonnasäästliku ja taastuvast materjalist puitkonstruktsioon majaga, mida kütab maaküte. Hea sisekliima tagab soojustagastusega ventilatsioon.

Kasulik pind155,2 m2
Köetav pind148,2 m2
Korruselisus1
HaljastusMaaparandustööd ja muruseemne külvamine

Maja baashind sisaldab eramu terviklahendust koos arhitektuurse projekti, ehitusloa ning kasutusloa menetlusega. Siseviimistluse valikus on kolm erinevat premium paketti, mida saab soovi korral ka muuta. Paketiväliste toodete eelistamisel tehakse ühekordne hinnakalkulatsioon. 

Ehitusprotsess on kooskõlas Eesti Vabariigi ehitusstandarditega ja majaga tuleb kaasa 2 aastane garantii. Ehitustööde vastavuse projektile tagab ehitusjärelvalve. Kasutusloa kohustus jääb meile tähtajaga 6 kuud pärast maja valmimist.

See veebileht kasutab mugavama sirvimiskogemuse tagamiseks küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie privaatsustingimustega.