SA7

1-korruseline modernse arhitektuuriga A või B-energiaklassi eramu. 

Keskkonnasäästlikkuse ja tehniliste lahenduste poolest maksimaalselt viimistletud mudel. 

Tehnilised andmed

Kasulik pind
155,2 m2
Köetav pind
148,2 m2
Korruselisus
1
Haljastus
Maaparandustööd ja muruseemne külvamine

Funktsionaalne planeering

Suured klaaspinnad loovad avara ning valgusküllase siseruumi. Maja südameks on hubane siseõu, mis lubab nautida värsket õhku ka tuulisema ilmaga ning jagab erineva iseloomuga ruumid kahte tiiba. Sisehoovi 3,4- meetrised lükandustega klaasseinad võimaldavad selle ühendada otse elutoaga ning rikastavad maja loodusliku valgusega. 

Maja ühes tiivas asuvad avatud õhuruumiga elutuba ning köök ja teises 4 magamistuba koos kahe vannitoaga. Neist ühes on ka leiliruum.

Ajatu siseviimistlus

Suured klaaspinnad, kõrged laed ning avarad terrassid ühendavad Thörni majad looduse ja loomuliku valgusega. Viimistluses kasutatud ajatu stiil loob ühtse terviku nii sisekujunduses kui välisilmes. Sinu Thörni projekti hinna sisse kuulub kaks standardlahendust ja lisatasu eest kaks Premium siseviimistluspaketti. Pakette on võimalik kombineerida ja soovi korral kohandada.

Energiatõhusus

Kõik Thörni majad on A või B energiaklassis. Maasoojuspumba baasil vesipõrandaküte ja soojustagastiga ventilatsioon loovad tänapäevased elamistingimused tagades samal ajal madalad küttekulud. Soovi korral paigaldame sinu koju ka päikesepaneelid ja kogumismahutid vihmavee efektiivseks kasutuseks. 

Keskkonnasäästlikkus

Thörni majad on keskkonnasõbralikud, kuna kõik mudelid on ehitatud looduslikest taastuvatest materjalidest nagu puit ja klaas. Puidust hoone süsiniku jalajälg on kordades väiksem võrreldes alternatiivsete materjalidega. Kasutame ka muid vastupidavaid ja isoleerivaid materjale, mis tagavad kaasaegsed energiasäästustandardid.

Personaalne lähenemine

See on sinu kodu. Anname endast parima, et võimaldada ja pakkuda sulle loodud isikupärastatud lahendusi. Soovid muuta põrandaplaani, vahetada vannitube ümber või tellida sinu vajadusi maksimaalselt toetavat elektriprojekti? 

Võtmed kätte lahendus

Mõtleme su kodule kui tervikule ja võtame lisaks ehitusele enda peale ka kogu asjaajamise. Oleme sinu maja aktiivne projektijuht alates nõustamisest mudeli ja lahenduste osas kuni hoone kasutusloani. 

Kas tunned oma kodu ära?

Võta meiega ühendust sulle sobival viisil!

MÜÜK

Silvia Maria Gustavson