L11

1-korruseline funktsionaalse ruumijaotusega A või B-energiaklassi eramu.

Keskkonnasäästlikkuse ja tehniliste lahenduste poolest maksimaalselt viimistletud mudel. 

Tehnilised andmed

Kasulik pind
138,3 m2
Köetav pind
138,3 m2
Korruselisus
1
Haljastus
Maaparandustööd ja muruseemne külvamine

Funktsionaalne planeering

L11 sobib nii peredele, kes hindavad lihtsust ja minimalismi kui ka kõigi mugavuste ja külluse eelistajatele. Kuigi L11 arhitektuuris oli fookus klientide unistustele vastaval funktsionaalsel ruumil, ei ole jäänud tahaplaanile ka maksimaalse valguse, avaruse ja kõrgete lagede disain. 

Privaatsemad tsoonid on sotsiaalsematest eraldatud, et üks toimetus ei segaks teist.  Majas on 4 magamistuba, millest ühte saab edukalt kasutada ka kabinetina. Suur magamistuba walk-in garderoobi ja pesuruumiga. Eraldi majapidamisruum kodusteks toimetusteks. Ligipääs ühisele terrassile sauna avarast vannitoast kui ka avatud planeeringuga elutoast/köögist.

 L11 rikastab linnaruumi, kuid sobib delikaatselt ka loodusmaastikule. 

Ajatu siseviimistlus

Suured klaaspinnad, kõrged laed ning avarad terrassid ühendavad Thörni majad looduse ja loomuliku valgusega. Viimistluses kasutatud ajatu stiil loob ühtse terviku nii sisekujunduses kui välisilmes. Sinu Thörni projekti hinna sisse kuulub kaks standardlahendust ja lisatasu eest kaks Premium siseviimistluspaketti. Pakette on võimalik kombineerida ja soovi korral kohandada.

Energiatõhusus

Kõik Thörni majad on A või B energiaklassis. Maasoojuspumba baasil vesipõrandaküte ja soojustagastiga ventilatsioon loovad tänapäevased elamistingimused tagades samal ajal madalad küttekulud. Soovi korral paigaldame sinu koju ka päikesepaneelid ja kogumismahutid vihmavee efektiivseks kasutuseks. 

Keskkonnasäästlikkus

Thörni majad on keskkonnasõbralikud, kuna kõik mudelid on ehitatud looduslikest taastuvatest materjalidest nagu puit ja klaas. Puidust hoone süsiniku jalajälg on kordades väiksem võrreldes alternatiivsete materjalidega. Kasutame ka muid vastupidavaid ja isoleerivaid materjale, mis tagavad kaasaegsed energiasäästustandardid.

Personaalne lähenemine

See on sinu kodu. Anname endast parima, et võimaldada ja pakkuda sulle loodud isikupärastatud lahendusi. Soovid muuta põrandaplaani, vahetada vannitube ümber või tellida sinu vajadusi maksimaalselt toetavat elektriprojekti? 

Võtmed kätte lahendus

Mõtleme su kodule kui tervikule ja võtame lisaks ehitusele enda peale ka kogu asjaajamise. Oleme sinu maja aktiivne projektijuht alates nõustamisest mudeli ja lahenduste osas kuni hoone kasutusloani. 

Kas tunned oma kodu ära?

Võta meiega ühendust sulle sobival viisil!

MÜÜK

Silvia Maria Gustavson