H1

1-korruseline A või B-energiaklassi eramu, mida iseloomusab sümmeetria ja funktsionaalsus.

Valikus on kaks erineva suurusega projekti, kus muutuvad magamistubade tiiva ja terrassi mõõtmed, võimaldades leida ideaalse tasakaalu vastavalt individuaalsetele eelistustele.

Keskkonnasäästlikkuse ja tehniliste lahenduste poolest maksimaalselt viimistletud mudel. 

Tehnilised andmed

Kasulik pind
183,3 m2
155 m2
Ehitusalune pind
236 m2
210 m2
Eluruumide pind
180 m2
148,5 m2
Köetav pind
183,3 m2
148,5 m2
Haljastus
Maaparandustööd ja muruseemne külvamine

Funktsionaalne planeering

H1 sümmeetriat, korrapära ning jõulist materjalivalikut tasakaalustavad puidu pehmus ja avarate klaaspindade küllus. Maja koosneb kahest omavahel ühendatud tiivast.

Erineva funktsiooniga ruumid asuvad eraldi tsoonides, et tagada iga pereliikme päeva sujuv kulg. Seltskondlikum ala on suursuguselt kõrge, magamistubade tiib kõrguselt tagasihoidlikum ning kompaktsem. U-kujulise plaanilahenduse südameks on läbi maja vaadeldav haljastatud ning valgustatud sisehoov.

Valikus on kaks projekti erinevate mõõtmetega magamistubade tiiva ja terrassi suuruses, et leida täiuslik sobivus individuaalsete eelistustega. 155 m2 projektis pakub 4 kompaktset ruumi magamistoa tiivas mugavat ja praktilist elukeskkonda, samal ajal kui 183,3 m2 plaanis on 5 avarat tuba privaatsemas tsoonis, pakkudes avarat ja mitmekülgset elamispinda.

Sotsiaalne tsoon avara elutoa ja köögi ning sauna osaga on mõlemal projektil samas mõõdus.

Ajatu siseviimistlus

Suured klaaspinnad, kõrged laed ning avarad terrassid ühendavad Thörni majad looduse ja loomuliku valgusega. Viimistluses kasutatud ajatu stiil loob ühtse terviku nii sisekujunduses kui välisilmes. Sinu Thörni projekti hinna sisse kuulub kaks standardlahendust ja lisatasu eest kaks Premium siseviimistluspaketti. Pakette on võimalik kombineerida ja soovi korral kohandada.

Energiatõhusus

Kõik Thörni majad on A või B energiaklassis. Maasoojuspumba baasil vesipõrandaküte ja soojustagastiga ventilatsioon loovad tänapäevased elamistingimused tagades samal ajal madalad küttekulud. Soovi korral paigaldame sinu koju ka päikesepaneelid ja kogumismahutid vihmavee efektiivseks kasutuseks. 

Keskkonnasäästlikkus

Thörni majad on keskkonnasõbralikud, kuna kõik mudelid on ehitatud looduslikest taastuvatest materjalidest nagu puit ja klaas. Puidust hoone süsiniku jalajälg on kordades väiksem võrreldes alternatiivsete materjalidega. Kasutame ka muid vastupidavaid ja isoleerivaid materjale, mis tagavad kaasaegsed energiasäästustandardid.

Personaalne lähenemine

See on sinu kodu. Anname endast parima, et võimaldada ja pakkuda sulle loodud isikupärastatud lahendusi. Soovid muuta põrandaplaani, vahetada vannitube ümber või tellida sinu vajadusi maksimaalselt toetavat elektriprojekti? 

Võtmed kätte lahendus

Mõtleme su kodule kui tervikule ja võtame lisaks ehitusele enda peale ka kogu asjaajamise. Oleme sinu maja aktiivne projektijuht alates nõustamisest mudeli ja lahenduste osas kuni hoone kasutusloani. 

Kas tunned oma kodu ära?

Võta meiega ühendust sulle sobival viisil!

MÜÜK

Silvia Maria Gustavson