EP5

1-korruseline industriaalse arhitektuuriga A või B-energiaklassi eramu.

Keskkonnasäästlikkuse ja tehniliste lahenduste poolest maksimaalselt viimistletud mudel. 

Tehnilised andmed

Kasulik pind
131,7 m2
Köetav pind
136,7 m2
Korruselisus
1
Haljastus
Maaparandustööd ja muruseemne külvamine

Funktsionaalne planeering

Tänu 3,5- meetristele akendele ja kõrgetele lagedele elutoas ja köögis on kodu valgusküllane ja avar. Maja ühes tiivas asub köök koos elutoaga, saun, pesemisruum ja WC. Avarast esikust pääsed privaatsele alale, kus on kolm magamistuba ja vannituba. Suurele terrassile pääsed nii elutoast, saunast kui ka magamistubadest. 

Taastuvast materjalist puitkonstruktsioon, maaküte ja soojustagastusega ventilatsioon.

Ajatu siseviimistlus

Suured klaaspinnad, kõrged laed ning avarad terrassid ühendavad Thörni majad looduse ja loomuliku valgusega. Viimistluses kasutatud ajatu stiil loob ühtse terviku nii sisekujunduses kui välisilmes. Sinu Thörni projekti hinna sisse kuulub kaks standardlahendust ja lisatasu eest kaks Premium siseviimistluspaketti. Pakette on võimalik kombineerida ja soovi korral kohandada.

Energiatõhusus

Kõik Thörni majad on A või B energiaklassis. Maasoojuspumba baasil vesipõrandaküte ja soojustagastiga ventilatsioon loovad tänapäevased elamistingimused tagades samal ajal madalad küttekulud. Soovi korral paigaldame sinu koju ka päikesepaneelid ja kogumismahutid vihmavee efektiivseks kasutuseks. 

Keskkonnasäästlikkus

Thörni majad on keskkonnasõbralikud, kuna kõik mudelid on ehitatud looduslikest taastuvatest materjalidest nagu puit ja klaas. Puidust hoone süsiniku jalajälg on kordades väiksem võrreldes alternatiivsete materjalidega. Kasutame ka muid vastupidavaid ja isoleerivaid materjale, mis tagavad kaasaegsed energiasäästustandardid.

Personaalne lähenemine

See on sinu kodu. Anname endast parima, et võimaldada ja pakkuda sulle loodud isikupärastatud lahendusi. Soovid muuta põrandaplaani, vahetada vannitube ümber või tellida sinu vajadusi maksimaalselt toetavat elektriprojekti? 

Võtmed kätte lahendus

Mõtleme su kodule kui tervikule ja võtame lisaks ehitusele enda peale ka kogu asjaajamise. Oleme sinu maja aktiivne projektijuht alates nõustamisest mudeli ja lahenduste osas kuni hoone kasutusloani. 

Kas tunned oma kodu ära?

Võta meiega ühendust sulle sobival viisil!

MÜÜK

Silvia Maria Gustavson