EP5

EP5 maja on oma olemuselt 1-korruseline industriaalse arhitektuuriga B-energiaklassi eramu. Tänu suurtele klaaspindadele (akende kõrgus elutoas  kuni 3,5m) ja kõrgetele lagedele on hoone igati valgusküllane ja avar. Hoone koosneb kahest eraldiseisvast tiivast, mis on läbi esiku ühendatud. Esimeses tiivas asub köök koos elutoaga, saun, pesemisruum ja WC. Maja teises, privaatsemas tiivas, on 3 magamistuba koos vannitoaga. Ühtlasi on majal ka suur terrass, kuhu on võimalik pääseda nii elutoast, saunast kui ka magamistubadest. 

Tegemist on keskkonnasäästliku ja taastuvast materjalist puitkonstruktsioon majaga, mida kütab maaküte. Hea sisekliima tagab soojustagastusega ventilatsioon.

Eluruumide pind131.7 m2
Köetav pind136.7 m2
Korruselisus1
HaljastusMaaparandustööd ja muruseemne külvamine

Maja baashind sisaldab eramu terviklahendust koos arhitektuurse projekti, ehitusloa ning kasutusloa menetlusega. Siseviimistluse valikus on kolm erinevat premium paketti, mida saab soovi korral ka muuta. Paketiväliste toodete eelistamisel tehakse ühekordne hinnakalkulatsioon.

Ehitusprotsess on kooskõlas Eesti Vabariigi ehitusstandarditega ja majaga tuleb kaasa 2 aastane garantii. Ehitustööde vastavuse projektile tagab ehitusjärelvalve. Kasutusloa kohustus jääb meile tähtajaga 6 kuud pärast maja valmimist.See veebileht kasutab mugavama sirvimiskogemuse tagamiseks küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie privaatsustingimustega.