Ehitusinfo

Ajatu ja keskkonnasõbralik disain ühendatud modulaarse lihtsuse ja tänapäevaste elamismugavustega.

Võtmed kätte lahendus

Mõtleme su kodule kui tervikule ja võtame lisaks ehitusele enda peale ka kogu asjaajamise. Oleme sinu maja aktiivne projektijuht alates nõustamisest mudeli ja lahenduste osas kuni hoone kasutusloani. Ja veel üks asi, mis ei ole külmaks jätnud ühtki meie klienti – Sinu Thörni maja sisaldab lisaks hoonele ja siseviimistlusele ka haljastust ja parklasillutist.

Energiasäästlik kodu

Kõik Thörni majad on A või B energiaklassis. Kütte- ja ventilatsiooniosade maksimaalse tõhususe lahendame eraldi kütte-ja ventilatsiooniprojektiga. Mugav vesipõrandaküte on ühendatud horisontaalse maasoojuspumba baasil küttesüsteemiga. Mõnusa sisekliima tagab valdavalt soojustagastiga mehaaniline sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioon. Soovi korral paigaldame sinu koju ka päikesepaneelid ja kogumismahutid.

Personaalne lähenemine

See on sinu kodu. Anname endast parima, et võimaldada ja pakkuda sulle loodud isikupärastatud lahendusi. Soovid muuta põrandaplaani, vahetada vannitube ümber või tellida sinu vajadusi maksimaalselt toetavat elektriprojekti? Arutame läbi ja teeme su unistused teoks!

Eksklusiivne siseviimistlus

Suured klaaspinnad, kõrged laed ning avarad terrassid ühendavad Thörni majad looduse ja loomuliku valgusega. Industriaalse ja klassikalise stiiliga eramute planeeringud on läbimõeldud: elu- ja puhkeruumid on paigutatud ühele korrusele eraldi tsoonidesse või tiibadesse. Sinu Thörni projekti hinna sisse kuulub kaks standardlahendust ja lisatasu eest kaks Premium siseviimistluspaketti. Pakette on võimalik kombineerida ja soovi korral kohandada.

Garantii

Anname 2-aastase garantii kõikidele sinu koduga seonduvatele ehitustöödele. Tagame, et hoonel ja selle osadel säilivad määratud aja jooksul sihipärase kasutamise ja hooldamise korral vajalikud ohutuse ja kasutamise omadused ning kvaliteet. 2-aastane garantii kehtib ka kõigile ehitusmaterjalidele, mida ehitamisel kasutame. Iga tehtud tööd kontrollib alati vähemalt kaks oma ala spetsialisti. Lubame, et ehitame sinu kodu nii, nagu ehitaksime endale!

Dokumentatsioon

Ehitustööde vastavuse projektile tagame Eesti Vabariigi ehitusstandardite täitmise ja litsenseeritud ehitusjärelvalvega. Ehitusloa taotlemine, projektijuhtimine ning kasutusloa taotlemine sisaldub hinnas. Kasutusloa saamise garanteerime 6 kuu jooksul asjaõiguslepingu sõlmimisest. Kindlustame su kodu koguriskikindlustusega.